Pogovor:Ne/priznavanje bolonjskih diplom 1. stopnje pri zahtevani izobrazbi za vodenje in odločanje v specialnih postopkih

Iz Upravna Svetovalnica

Redakcija dne 11:54, 18. december 2011 od 85.154.37.35 (Pogovor/komentar) (Comment provided by Butterfly - via ArticleComments extension)
Skoči na: navigacija, iskanje

Comments on Ne/priznavanje bolonjskih diplom 1. stopnje pri zahtevani izobrazbi za vodenje in odločanje v specialnih postopkih

Loading comments...

Maja said ...

Ali to pomeni, če si diplomiral po starem sistemu, da lahko vodiš in odločaš v prekrškovnem postopku?

--Maja 18:06, 4. oktober 2011 (CEST)


Vodijo in odločajo lahko v prekrškovnem postopku pooblaščene osebe, ki so po starih programih (pred uvedbo bolonjskih programov) zaključile univerzitetno ali visoko strokovno izobrazbo sedme stopnje, predpisano za izvrševanje predpisov na področju nadzora.

Ekipa Upravne svetovalnice

Butterfly said ...

If you're reaidng this, you're all set, pardner!

--Butterfly 10:54, 18. december 2011 (CET)